Харківські плавці поповнили медальний кошик збірної України «сріблом» і «бронзою» Паралімпіади

Сьогодні, 30 серпня, Михайло Сербін і Максим Кріпак поповнили медальний кошик збірної України «сріблом» і «бронзою» Паралімпіади.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі обладміністрації.

17-річний Михайло Сербін став срібним призером на дистанції 200 м комплексним плаванням в категорії SM11. Харків’янин поступився тільки Роджеру Дортсману з Нідерландів. Бронзову нагороду на цій дистанції здобув японець Учу Томіта.

Максим Кріпак, на рахунку якого вже є золота та срібна медалі цієї Паралімпіади, додав до своєї колекції ще й «бронзу», яку отримав у чоловічій естафеті 4х100 м вільним стилем.

Українська команда, до складу якої також увійшли Юрій Божинський з Полтавської області, Денис Дубров з Дніпропетровської області та Андрій Трусов з Донецької області, відстала від переможців, команди з Австралії, яка встановила новий світовий рекорд, на 3.09 сек. Друге місце посіла команда Італії.

Таким чином, на даний момент на рахунку українських паралімпійців уже 12 золотих, 26 срібних і 14 бронзових нагород. З них 3 золоті, 4 срібні та 3 бронзові медалі — на рахунку харківських спортсменів.

Як повідомляв Харків Times14 харків’ян борються за нагороди Паралімпіади в Токіо.

Харків’янка завоювала для України першу медаль Паралімпіади в Токіо.

Харківські спортсмени — плавець Максим Кріпак і фехтувальниця Олена Федота — стали срібними призерами Паралімпіади в Токіо.

28 серпня на Паралімпіаді в Токіо українські плавці здобули п’ять нагород. Дві золоті медалі — на рахунку харківських плавців Максима Крипака та Михайла Сербіна.

Харків’янка стала чемпіонкою Паралімпіади з настільного тенісу.