Харківська ТЕЦ-5 відключила від гарячої води понад 400 будинків

Фото: Прес-служба ТЕЦ-5

Приватна ТЕЦ-5 відключила від гарячої води понад 400 будинків. У КП «Харківські теплові мережі» обіцяють вирішити проблему максимум за добу, переключивши всіх споживачів на комунальну котельню.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міської ради.

Одна з найбільших в Україні Харківська теплоцентраль № 5 несподівано повідомила, що сьогодні, 26 серпня, з 22:00 буде повністю припинено відпуск теплової енергії для житлових й адміністративних будівель міста. Причини зупинки роботи поки невідомі.

Генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко зазначив, що тепловики вже працюють над тим, щоб переключити споживачів на комунальні котельні.

«Ми візьмемо навантаження на котельню «Павлово Поле». Завдяки реконструкції котлів та насосів є запас. Будемо намагатися закінчити всі роботи до ранку, поки не охолов теплоносій в системі. Найкоротший термін — завтрашній вечір», — повідомив Василь Скопенко.

В цілому приватне акціонерне товариство ТЕЦ-5 надає тепло та гарячу воду в 255 будинків Шевченківського району (Олексіївка), 115 будинків Холодногірського району та 71 будинок Новобаварського району.

Як повідомляв Харків Times, на початку літа через зупинку ТЕЦ-5 Харківські тепломережі змінили графік ремонтів.