На Нових домах відкрили нові локації для відпочинку і занять спортом (фото)

Фото: city.kharkov.ua

17 серпня три нові майданчики для ігор, занять спортом і відпочинку відкрилися у районі Нові доми в Харкові.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

На бульварі Юр’єва завершився другий етап реконструкції, під час якої були прокладені пішохідні доріжки, модернізовано зовнішнє освітлення, впорядковано зони відпочинку. Також в популярному місці відпочинку жителів мікрорайону були встановлені дитячі майданчики з ігровими елементами.

На розташованому неподалік Жасминовому бульварі відкрилася сучасна зона відпочинку. Створення нової локації тривало кілька місяців. Вона включає дитячі майданчики з гумовим і піщаним покриттям, гойдалки і карусель, ігрові комплекси, гімнастичні тренажери і футбольний панна-корт.

Таку ж локація з подібним обладнанням було створена біля багатоповерхового житлового будинку по вулиці Танкопія 11/2. Тут також встановлено комплекс для дітей з особливими фізичними потребами.

Як повідомляв Харків Time, 16 жовтня в Харкові на бульварі Юр’єва відкрили найбільший урбан-парк в Україні.

В рамках ревіталізації харківського парку Машинобудівників (колишнього парку ім. Артема) там буде побудований урбан-центр.

Харківські урбан-парки та Саржин яр увійшли до топ-15 кращих проектів України.

12 липня на вул. Героїв Праці, 60 в Харкові відкрили новий урбан-парк. Перед презентацією локацій відбувся масштабний баттл представників вуличних культур.

13 липня на вулиці Гвардійців Широнінців, 125 відкрили локацію з тренажерами, ігровими зонами і дитячими майданчиками.

16 липня в Немишлянському районі Харкова, по Салтівському шосе, 242-А відкрили нову локацію для відпочинку і занять спортом.