У Харківському зоопарку знову новосілля (фото)

Нове житло у Харківському зоопарку вже отримали бегемотиха Степанида та пара нільських крокодилів Джема і Сеня. Ці тварини є частиною експозиції «Африканське сафарі».

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

Степанида освоює просторий літній вольєр, з пісочним покриттям і великим басейном. Басейн оснащений сучасними фільтрами, які створюють постійну циркуляцію, що важливо для благополуччя тварини, яка більшу частину часу проводить у воді.

«Басейн оснащений електропастухами по периметру, які створюють своєрідний водний коридор і відокремлюють бегемота від відвідувачів. Таке рішення допоможе не тільки створити безпечні умови, а й захистити Степаниду від непотрібних частувань з боку відвідувачів», – йдеться у повідомленні.

Адаптацію в новому житлі проходять і нільські крокодили. Тут є все необхідне: басейн з системою фільтрації, система підігріву води, також вольєр оснащений інфрачервоними лампами, під якими рептилії полюбляють грітися.

Як повідомляв Харків Times, за останній час у зоопарку вже переселилися до власного великого каньйону гривасті барани, почали освоювати новий літній вольєр площею близько п’яти тисяч квадратних метрів бурі ведмеді.

Міськрада обіцяє відкрити реконструйований зоопарк до Дня міста, 23 серпня.