У Харкові наркотиками торгували на зупинках транспорту

Вчора, 3 серпня, поліція припинила продаж макового насіння з домішками макової соломки у декількох точках на території Холодногірського, Московського й Новобаварського районів Харкова. Наркотичним зіллям торгували у торгових павільйонах на зупинках транспорту, на ринках і біля житлових будинків.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіціі області.

Слідчі дії проводилися у рамках досудового розслідування, відкритого за ч. 1 ст. 309 КК (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин і їх аналогів). У торгових точках вилучили понад 35 кг насіння.

«На даний час проводяться заходи щодо встановлення організаторів збуту макового насіння з домішками макової соломи, а також інших осіб, причетних до цієї діяльності та джерела надходження насіння», – йдеться у повідомленні.

Все вилучене направлено на експертизу. Розслідування триває.

Як повідомляв Харків Times, у березні 2019 року харківські поліцейські вже впритул займалися розповсюдженням аналогічної суміші через торгові павільйони. Тоді лише в двох кіосках у Московському районі міста було вилучено 63 кг маку.