Завтра частину Московського проспекту закриють на реконструкцію

Фото: из открытых источников

У Харкові 28 липня, з 8:00 до 20:00 буде заборонено рух транспорту по проспекту Московському, на ділянці від вулиці Харківських Дивізій до вулиці Ощепкова при русі в сторону бульвару Богдана Хмельницького.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

Як повідомили у Департаменті інфраструктури, це пов’язано з проведенням робіт з реконструкції пр. Московського.

Об’їзд закритої ділянки організовано прилеглими вулицями: Харківських Дивізій, Рибалка, Танкопія та ін.

У зв’язку з цим автобус № 102е об’їжджатиме ділянку наступним чином:

– при русі у бік ринку «ХТЗ»: – пр. Московський – вул. Харківських Дивізій – вул. Танкопія – бул. Богдана Хмельницького і далі за маршрутом.

Також з 9:00 до 21:00 28 липня буде заборонено рух тролейбусів по пр. Московському, на ділянці від пр. Петра Григоренка до бул. Богдана Хмельницького (в напрямку від центра міста).

На час робіт тролейбуси курсуватимуть наступним чином:

№13: розворотне коло «Парк «Зустріч» – пр. Героїв Сталінграда – пр. Льва Ландау – пр. Московський – вул. Броненосця «Потьомкін» – розворотне коло «Ст. метро «Захисників України»;

№36: розворотне коло «Вул. Дванадцятого Квітня» – вул. Дванадцятого Квітня (в зворотному напрямку – пр. Індустріальний) – пр. Олександрівський – бул. Богдана Хмельницького – перехрестя бул. Богдана Хмельницького/пр. Московський.

Як повідомляв Харків Times, у зв’язку із будівництвом вдень 27, а також 30 й 31 липня вчергове не можна буде проїхати по вулиці Куликівській.