Суд відправив до СІЗО адвоката, якого підозрюють у хабарі разом із заступником голови Харківської облради

Фото: atr.ua

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду 25 липня обрав запобіжний захід адвокату – пособнику заступника голови Харківської облради, якого разом із заступником голови Харківської облради викрито на вимаганні та отриманні 1 млн 50 тис. гривень неправомірної вигоди від директора комунального підприємства за не звільнення його із займаної посади.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

За ухвалою суду до адвоката застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб – до 20 вересня.

Разом з тим, суд визначив підозрюваному заставу у розмірі 713 700 гривень, у разі внесення якої на адвоката буде покладено ряд процесуальних обов’язків.

Як повідомляв Харків Times, 22 липня детективи НАБУ затримали «на гарячому» заступника голови Харківської обласної ради та його спільника-адвоката після отримання ними останньої частини хабара, загальна сума якого склала 1 млн 50 тис. Грн.

23 липня генпрокурор України Ірина Венедиктова підписала повідомлення про підозру заступнику голови Харківської обласної ради та адвокату.

За інформацією ЗМІ, на вимаганні та отриманні хабара попалися заступник голови Харківської облради Андрій Малиш та депутат облради, голова фракції ОПЗЖ Сергій Гладкоскок.

Як розповів під час брифінгу 23 липня детектив НАБУ Микола Карась, перевіряється причетність до скоєння даного злочину глави облради Артура Товмасяна.

24 липня Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід заступнику голови Харківської облради.