70 рятувальників і пожежний потяг гасять палаючий склад з деревиною на вулиці Киргизькій (фото)

Фото: kh.dsns.gov.ua

Вночі 15 липня на вулиці Киргизька, 19 в Харкові виникла пожежа на приватному складі зі зберігання деревини. Полум’я дуже швидко поширилося по горючим матеріалам і на момент приїзду рятувальників охопило площу в 750 кв.м.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі ДСНС області.

Повідомлення про пожежу на складі на номер служби порятунку “101” надійшло о 2:43. До місця події виїхали 10 підрозділів рятувальників на автоцистернах та додатково пожежний поїзд.

“На момент прибуття рятувальників вогонь поширився на площу 750 кв.м. Горіли вироби з деревини в металевій каркасній складській будівлі. На гасіння вогню рятувальники подали 18 пожежних стволів і о 05:00 локалізували його”, – розповіли в прес-службі ДСНС.

Всього до гасіння пожежі залучено 10 автоцистерн, пожежний поїзд і 70 рятувальників.

Під час ліквідації пожежі співробітники ДСНС врятували 63-річного оператора електропідстанції. Також рятувальникам вдалося запобігти поширенню полум’я на електропідстанцію, складське приміщення по зберіганню сировини для виготовлення ДСП, два залізничних вантажних вагони з сировиною (по 60 т сировини в кожному) і легковий автомобіль ВАЗ 2109.

Під час події жертва і постраждалих не було.

Станом на 8:00 триває ліквідація пожежі.

Як повідомляв Харків Times, в Харкові сталася пожежа на складі пелет.