Харків’янка стала бронзовим призером чемпіонату Європи з плавання

На чемпіонаті Європи серед юніорів харківська спортсменка Каріна Снітко в складі команди завоювати бронзову медаль в естафетному плаванні.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі ХОДА.

У змішаній естафеті 4х100м комплексним плаванням українці показали результат 3:54.03, який став новим національним рекордом. До складу команди увійшли Олександр Желтяков з Дніпра, Володимир Лисовець з Броварів, Вікторія Костроміна з міста Кам’янське та харків’янка Карина Снітко, яка на своєму четвертому етапі пливла вільним стилем.

Від переможців естафети російських плавців українська команда відстала на 3.78 сек. Друге місце посіли британці.

Загалом за перші дні чемпіонату збірна України вже завоювала 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медалі, повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Змагання в Римі почалися 6 липня і триватимуть до 11-го.

Як повідомляв Харків Times, харківська спортсменка Каріна Снітко перемогла на міжнародних змаганнях з плавання «Мультінейшн», в яких взяли участь шість країн Європи. Крім цього харків’янка встановила рекорд України серед юніорів.