У харківському парку Горького відзначать свято Івана Купала

Свято Івана Купала в ЦПКіВ імені Горького відзначатимуть 9, 10 та 11 липня.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міської ради.

Протягом трьох днів на центральній алеї проходитимуть майстер-класи народних ремесел, зокрема, з плетіння купальського вінка.

Увечері 9 липня на головній сцені парку виступлять учні вокальної школи «New star», а також пройде концерт інструментальної музики від харківської групи «Spiel de trua».

У суботу, 10 липня, у різних куточках парку заховають «чарівні» квіти папороті, які, за народними повір’ями, принесуть тим, хто їх знайде, удачу. Випробувати щастя в пошуках квітки зможуть усі охочі. Також протягом дня на головній сцені виступатимуть фольклорні колективи, пройде конкурсна програма «Купальський хоровод», а о 21:30 стартує вогняне шоу.

О 19:00 почнеться театральне дійство на озері, а о 20:00 – фольклорна постановка «Чарівна сила Купала» за участю тріо бандуристок «Зоредана», шоу-балету на воді «Aqua Angels» і танцювального колективу аніматорів парку. Завершиться дійство традиційним запуском вінків.

Триватимуть виступи творчих колективів і 11 липня. На неділю також заплановані народні конкурси, дискотека та свято морозива.

З детальнішою програмою можна ознайомитися тут.

Як повідомляв Харків Times, цього року День молоді в Харкові відзначили концертом на майдані Свободи за участю групи MOZGI.