Збірна України вперше вийшла до 1/4 фіналу чемпіонату Європи

Збірна України з футболу перемогла збірну Швеції в 1/8 фіналу XVI чемпіонату Європи та вперше вперше вийшла до 1/4 фіналу ЧЄ.

Українські футболісти відкрили рахунок на 27-й хвилині матчу – Олександр Зінченко забив мяч у ворота після пасу Андрія Ярмоленка. Однак на 43-й хвилині Еміль Форсберг зрівняв рахунок – м’яч влетів у ворота після рикошету від Сергія Сидорчука.

Другий тайм не виявив переможця, хоча обидві команди неодноразово мали шанс взяти ворота супротивника. Вирішальний м’яч у ворота шведської команди забив наприкінці другого екстра-тайму (120+2) Артем Довбик.

Таким чином, збірна України вийшла у чвертьфінал. Вона гратиме з командою Англії, яка у 1/8 перемогла збірну Німеччини з рахунком 2:0.

Матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи пройдуть 2 і 3 липня, півфінали – 6 і 7 липня. Фінал відбудеться 11 липня.