Концерт оркестру Харківської філармонії в Шарівці перенесено

Фото: kharkivoda.gov.ua

Організатори перенесли запланований на сьогодні, 29 червня, безкоштовний концерт оркестру Харківської обласної філармонії. Захід на території Шарівського палацово-паркового комплексу «Садиба» відбудеться 30 червня.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі філармонії.

В установі пояснили, що причиною перенесення стала негода, сьогодні в Шарівці очікується дощ.

Концерт в Шарівському палаці стане першим в серії безкоштовних концертів всеукраїнської акції “Музика просто неба”, приуроченої до 30-річчя Незалежності України. Протягом літа на відкритих концертних майданчиках в обласних центрах України та м. Києві відбудеться ряд концертів в рамках акції “Музика просто неба”.

Кожен оркестровий колектив розробляє свою концертну програму, включаючи твори, які охоплюють різні історичні періоди і стилістичні напрямки: від класичної музики українських композиторів у сучасної академічної музики часів незалежності нашої держави.

Харківські музиканти, які відкриють акцію, виконають твори М. Лисенка, М. Скорика, Б. Лятошинського та інших видатних композиторів.

Початок заходу: 18:00.

Місце проведення: Богодухівський район, смт. Шарівка, вул. Санаторна, 8.

Як повідомляв Харків Times, 29 червня в Шарівському палацово-парковому комплексі «Садиба» оpen air прозвучать твори українських композиторів.