Харків’яни успішно виступили на чемпіонаті України зі стрільби з лука

Фото: sportevents.kharkiv.ua

Харківські спортсмени завоювали золоті медалі на чемпіонаті України зі стрільби з лука, який пройшов у Львові.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міської ради.

Змагання в категоріях класичного та блочного лука проходили серед юніорів 2001 р.н. і молодше. У них взяли участь спортсмени з дев’яти областей України.

У класичному луці серед змішаних команд переможцями чемпіонату стали харківські лучники Ірина Третьякова і Володимир Каменський.

«Срібло» у цій категорії отримали спортсмени зі Львова, а «бронза» дісталася команді з Сум.

Також команда харків’ян у складі Олени Гріншпун і Тараса Тріфанова стала золотим призером в блочному луці, випередивши київську (друге місце) і рівненську (третє місце).

Крім того, команда «Харківська-1» (Микита Дюняшев, Володимир Каменський, Іван Шестаченко) стала срібним призером у командних змаганнях в класичному луці, а команда «Харків-1» (Олександра Арістова, Валерія Онищук, Ірина Третьякова) отримала «бронзу» серед юніорок командної першості.

У блочному луці в командній першості серед юніорів срібні медалі завоювала команда «Харківська» (Тарас Тріфанов, Андрій Шевченко, Данило Сидоренко).

Також харків’яни отримали нагороди в особистій першості: Микита Дюняшев завоював «срібло», а Поліна Звєрєва — «бронзу» (класичний лук).

Як повідомляв Харків Times, на чемпіонаті України зі стрільби з класичного та блокового лука в Харкові харків’яни завоювали 8 нагород.

У командній першості серед кадеток 2004-2006 р.н. перемогла команда «Харків-1».