Харків’яни перемогли на Кубку України з акробатичного рок-н-ролу

Кубок України та Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі серед пар та команд формейшн (дорослі, юніори, юнаки, діти) III – IV рангу пройшли в Запоріжжі.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міської ради.

У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 17 спортивних клубів, які представляли 11 міст України.

Збірну Харківської області представляли 5 клубів. Наші спортсмени завоювали 10 золотих, 11 срібних і 7 бронзових медалей.

Переможцями у найпрестижнішій категорії “Основний клас контактний стиль” стали Дмитро Олійник та Ольга Іванчук (СК “Сенат”), срібними призерами – Єгор Алейников Идар Дмитрук (СК “Рапід”).

У категорії “Юніори”:

• 2 місце – Владислав Конончук і Поліна Смоковская (СК “Сенат”).
  • 3 місце – Назар Діденко і Кіра Тимофєєва (СК “Саміт”).

У категорії “Юнаки”:

• 1 місце – Георгій Тагайбай і Єлизавета Каверіна (СК “Сенат”).
  • 2 місце – Дмитро Потаман і Амалія Крикливая (СК “Сенат”).
  • 3 місце – Артемій Морус і Катерина Умецу (СК “Саміт”).

У категорії “Діти М”:

• 1 місце – Станіслав Філіпас і Олександра Вітковська (СК “Сенат”).
  • 2 місце – Ярослав Слюнін і Евеліна Субачева (СК “Рапід”).

У категорії команд формейшн “Юніори”:

• 1 місце – SPARTA (СК “Сенат”).
  • 2 місце – MAD MAX (СК “Саміт”).

У категорії команд формейшн “Дорослі дівчата”:

• 1 місце – BOMOND (СК “Саміт”).

У категорії “Юніори” дисципліни бугі-вугі:

• 2 місце – Ігор Морозов і Дарина Вовк (СК “Рапід”).

Всі ці спортсмени і команди формейшн в складі збірної України 26-27 червня 2021 року змагатимуться за нагороди чемпіонату Європи та етапу Кубку Світу.

Як повідомляв Харків Times, у квітні в Харкові пройшов перший етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу. Харків’яни завоювали 26 медалей.