Піротехніки знешкодили 26 боєприпасів біля залізниці під Харковом (фото)

Фото: kh.dsns.gov.ua

Піротехніки ДСНС 13 червня знешкодили 26 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни у селищі Васищеве Харківського району, на відстані трьох метрів від залізничного полотна.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі ДСНС області.

“Всього було знищено 26 боєприпасів, серед яких: 4 артснаряди калібру 20 та 88, 20мм протитанкових мін SD-2, а також 2 ручні гранати Ф-1”, – йдеться у повідомленні.

Всі боєприпаси знешкоджені на спеціальних підривних майданчиках. Постраждалих немає.

Головне управління Державної служба України з надзвичайних ситуацій у Харківській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102. Під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Як повідомляв Харків Times, господар приватного домоволодіння по вул. Вишневій у селі Миронівка Біляєвської ОТГ, котрий порався на своєму городі, знайшов арсенал боєприпасів часів Другої світової війни.