Харків’яни завоювали шість нагород на чемпіонаті Європи з самбо

Харківські спортсмени завоювали шість медалей, в тому, числі, золоту, на чемпіонаті Європи з самбо, який пройшов в Лімассолі (Кіпр).

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міськради.

Чемпіонат Європи з самбо серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків і жінок зібрав спортсменів з більш ніж 20 країн. Харків на турнірі представляли 8 самбістів.

За підсумками змагань, чемпіоном Європи серед юнаків та дівчат (спортсмени до 18 років) став харків’янин Максим Бабич. У фінальному поєдинку у ваговій категорії до 53 кг він переміг суперника з Грузії.

Срібні медалі чемпіонату завоювали Ангеліна Калиниченко (вагова категорія до 65 кг) і Назар Вісков (до 58 кг). Бронзовим призером у ваговій категорії до 71 кг став Кирило Солоха.

Серед дорослих самбістів харків’яни Дмитро Евдошенко (вагова категорія до 64 кг) та Роман Труш (до 71 кг) завоювали бронзові нагороди.

Як повідомляв Харків Times, харківська спортсменка Анастасія Шевченко стала чемпіонкою світу з самбо.