Флешмоб, парад і конкурси – 23 травня в Харкові відбудеться “Велодень”

Фото: Харків Times

У неділю, 23 травня в Харкові відбудеться традиційний “Велодень”. У цьому році в ньому візьмуть участь спортсмени-олімпійці.

Про це Харків Times повідомили в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради.

В рамках заходу заплановані флешмоб, велопарад та конкурси. Цього року на “Велодні” переважатиме олімпійська тематика, а в самому заході візьмуть участь харківські олімпійці. Також до всіх учасників “Велодня” доєднаються і гравці національної збірної України з футболу, яка цього ж дня зіграє у Харкові товариський матч проти збірної Бахрейну.

О 10:00 на площі Свободи розпочнеться традиційний флешмоб учасників. Він складатиметься з герба Харкова, олімпійських кіл та мапи України.

Об 11:00 від пам’ятника козаку Харьку стартує велопробіг за оновленим маршрутом: пл. Свободи – просп. Науки – вул. Дерев’янко (розворот) – просп. Науки – пл. Свободи. Протяжність маршруту – 9 км.

Всі бажаючі зможуть взяти участь у розіграші призів, для дітей працюватимуть ігрові майданчики та велозона. Також серед учасників велопараду пройде конкурс на найяскравішу захисну маску.

Довідка: “Велодень” – це масштабний соціально-спортивний проєкт, який проходить у Харкові з 2006 року. Він популяризує здоровий спосіб життя і пропагує безпеку та взаємоповагу до всіх учасників дорожнього руху.

У «Велодні-2019», який відбувся в Харкові 19 травня 2019 року, взяли участь понад 10 тис. осіб.

У 2020 році проведення “Велодня” відклали, а потім зовсім відмінили через пандемію коронавірусу.