За Кубок Харкова зі спортивного танцю змагалися понад 800 спортсменів

Спортсмени з різних міст України взяли участь у Х Малому Кубку Харкова зі спортивного танцю, який пройшов у місті. Харків’яни виграли 60 з 80 можливих золотих медалей.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

Як розповіли в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, понад 800 спортсменів з Дніпропетровської, Луганської, Запорізької, Донецької, Полтавської, Київської та Харківської областей розіграли нагороди у 80 категоріях. Харків’яни виграли 60 з них, а також завоювали 45 срібних і 55 бронзових медалей.

За високі спортивні досягнення, вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту заступник Харківського міського голови Костянтин Лобойченко вручив Почесні грамоти виконкому Харківської міськради організаторам змагань — Дмитру Сашкову та Кирилу й Маргариті Шкураєвим.

Кубок пройшов під патронатом секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

Як повідомляв Харків Times, дует з Харкова Олександра Назарова і Максим Нікітін стали переможцями міжнародних змагань зі спортивних танців на льоду «LuMi Dance Trophy», які відбулися з 11 по 13 лютого в Одесі.

Харківські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті Європи зі спортивних танців, який пройшов у Львові.