Харківські синхроністки вибороли нове європейське «срібло»

Сьогодні, 13 травня, на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті харків’янки посіли друге місце у змаганнях з синхронного плавання в технічній програмі дуетів.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі обладміністрації.

За свій виступ український дует отримав 92.6862 балів і срібні медалі чемпіонату. Золота нагорода дісталася росіянкам Світлані Колесніченко та Світлані Ромашиній (96.2904 балів), а бронзова — австрійкам Анні Марії Александрі та Ейріні Александрі (89.4592 балів).

Таким чином, на рахунку збірної України з синхронного плавання вже одна золота та три срібні медалі цього Євро.

Сьогодні харків’янки також змагатимуться за медалі у комбінованій програмі груп.

Як повідомляв Харків Times, харківська спортсменка Марта Федіна стала чемпіонкою Європи з артистичного плавання на ЧЄ, який з 10 по 23 травня проходить в Будапешті. У довільній програмі континентальної першості з водних видів спорту в Будапешті харків’янка Марта Федіна завоювала срібну медаль.

Команда Харківської області з синхронного плавання, яка також є національною збірною України, завоювала третю медаль.