Харків’янка Марта Федіна стала чемпіонкою Європи з артистичного плавання

Харківська спортсменка Марта Федіна стала чемпіонкою Європи з артистичного плавання. Континентальні змагання з водних видів спорту проходять з 10 по 23 травня в Угорщині (Будапешт).

Про це Харків Times повідомили в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради

У фіналі технічної програми солісток перше місце зайняла харківська спортсменка Марта Федіна. Її виступ судді оцінили в 91.8445 бали. Друге місце зайняла Євангелія Платаніоті з Греції (89.2897 бали), а третє – білоруска Василина Хондошко (89.2897 бали).

Крім того, Марта Федіна разом з Анастасією Савчук з другим результатом вийшли в фінал довільної програми дуетів, який відбудеться 14 травня.

Сьогодні ж, 12 травня, збірна України з синхронного плавання, яка повністю складається з харківських спортсменок, буде боротися за медалі в технічній програмі груп і в довільній програмі соло.

Як повідомляв Харків Times, харків’янка Марта Федіна завоювала срібну медаль на етапі Світової серії FINA у Франції.