Додаткових карантинних обмежень на Великдень не буде — Терехов

Фото: dp.informator.ua

Секретар міської ради заявив, що і Великдень, і День перемоги в Харкові будуть проходити в звичайному форматі.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

«У Харкові зменшується рівень захворюваності. Сподіваюся, що скоро ми вийдемо з «червоної зони», перейдемо до «помаранчевої зони» і далі. Звичайно, в цьому випадку обмежувальні заходи будуть зніматися. Що стосується Великодня, то додатково обмежувати ніхто нічого не буде, те ж стосується і Дня перемоги. У нас буде лише одна вимога — надягати захисні маски, дотримуватися соціальної дистанції, берегти себе та оточуючих», — заявив Ігор Терехов сьогодні, 27 квітня.

У міськраді також відзначили, що харківська влада максимально пом’якшила обмеження, які можуть бути введені у «червоній зоні». Так, в Харкові працює наземний транспорт, метрополітен, дозволена робота ринків, де продукти харчування становлять понад 60%.

Як повідомляв Харків Times, за даними Міністерства охорони здоров’я, в Харківській області станом на 8:00 27 квітня виявили 132 949 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 445 — за минулу добу.

11 квітня в Харківській області встановлена «червона» зона карантину і введені обмеження, відповідні цьому рівню епідемічної небезпеки.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що Харківська, Одеська та Запорізька області, які знаходяться в «червоній» зоні, порушили алгоритми Міністерства охорони здоров’я з вакцинації.