З понеділка школярі Лозової повернуться за парти

pravda.if.ua

У місті Лозова Харківської області з понеділка, 26 квітня, учні 1-4 класів знову підуть в школу. Протягом місяця, з 29 березня, коли місто перейшло до “червоної” зони за темпами поширення коронавірусної хвороби, все лозівські школярі вчилися дистанційно.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Лозівської міськради.

Рішення перевести молодшу школу з дистанційного на звичайний формат навчання було прийнято 23 квітня на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Протягом двох останніх тижнів знизилася захворюваність COVID-19 серед учнів, педагогів і техпрацівників установ освіти, повідомила начальниця Управління освіти молоді та спорту Вікторія Урванцева. Також додала, що в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, як і раніше, будуть прийняті відповідні санітарні та протиепідемічні заходи, буде вестися обов’язковий щоденний контроль за станом здоров’я вихованців.

У разі загострення епідеміологічної ситуації Управлінню освіти, молоді та спорту міської ради надана можливість в окремих закладах населених пунктів Лозівської територіальної громади самостійно приймати рішення про дистанційне навчання учнів 1-4 класів установ загальної середньої освіти.

Учні 5-11 класів продовжують навчатися дистанційно.

Станом на 23 квітня в стаціонарі Лозівський лікарні проходять лікування 132 особи – з підтвердженим діагнозом Covid-19, 54 – з підозрою на нього. За останню добу коронавірус підтвердили у 13 жителів району.

В Лозівський громаді продовжують діяти обмеження передбачені «червоним» рівнем епідопасності.

Як повідомляв Харків Times, за даними Міністерства охорони здоров’я, в Харківській області станом на 8:00 24 квітня виявили 131 237 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 964 – за минулу добу.

З понеділка, 29 березня, Лозівська громада перейшла до “червоної зони карантину.

11 квітня в Харківській області встановлена «червона» зона карантину і введені обмеження, відповідні цьому рівню епідемічної небезпеки.