Сьогодні ввечері Еліна Світоліна зіграє у чвертьфіналі турніру в Штутгарті

Сьогодні, 23 квітня, о 18:00 за київським часом відбудеться чвертьфінальний матч турніру WTA 500 в Штутгарті. У ньому українка Еліна Світоліна зустрінеться з чешкою ​​Петрою Квітовою.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міської ради.

На шляху до чвертьфіналу Еліна Світоліна обіграла екс-першу ракетку світу Анжелік Кербер з Німеччини (№26 WTA) — 7:6, 6:3.

Матч тривав 1 годину 37 хвилин. Світоліна виконала чотири ейси, допустила дві подвійні помилки та реалізувала 3/8 брейк-поінтів.

Це була сьома поспіль перемога Світоліной над Кербер. І тепер почесна харків’янка веде по очним зустрічам з рахунком 9:5.

Петра Квітова є чинною чемпіонкою турніру та вважається найбільш незручною суперницею Світоліной.

Проте, як повідомляв Харків Times, в березні цього року в матчі за вихід в 1/4 фіналу WTA в Майамі Еліна Світоліна перемогла Петру Квітову.