В районі Одеської відкриють новий дитячий садок

Фото: www.city.kharkov.ua

Харківська міська рада прийняла звернення до голови Державної податкової служби України про передачу в комунальну власність Харкова нерухомого майна по вул. Костичева, 31 для розміщення там дитячого садка. Відповідне рішення прийнято сьогодні, 21 квітня, на сесії міськради.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міськради.

Також депутати дали згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста цього нерухомого майна.

У зверненні сказано, що в оперативному управлінні Головного управління Державної податкової служби в Харківській області знаходиться нерухоме майно по вул. Костичева, 31, літ. «А-2» загальною площею 3 328,6 кв. м. Зараз податкова служба не використовує приміщення, територія та сам будинок не охороняються і перебувають у вкрай занедбаному стані. Тому доцільно було б віддати цю будівлю місту для відкриття в ньому нового дитячого садка. Тим більше, що останнім часом в Харківську міську раду надходять відповідні звернення від жителів цього району.

«Мешканців мікрорайону Одеська Слобідського району обслуговують п’ять закладів дошкільної освіти: №34 (вул. Фонвізіна, 17-А), №114 (вул. Монюшка, 5), №263 (вул. Киргизька, 1), № 300 (пров. Зерновий, 1), № 362 (пров. Зерновий, 3), які заповнені понад встановлені нормативи. Також на території Основ’янського району (мікрорайон Одеська) функціонують заклади дошкільної освіти № 24, 420, які перевантажені на 50%.

На сьогодні в зазначеному мікрорайоні по вул. Зерновій, 47 побудовано три 16-поверхових багатоквартирних житлових будинки. Крім того, неподалік від них побудовано чотири новобудови. Усі будинки вже заселені, крім одного 16-поверхового. Ураховуючи вищезазначене і те, що в цілому по місту є тенденція до збільшення кількості дітей у мережі дошкільних навчальних закладів, вважаємо за доцільне розглянути питання щодо відкриття додаткового дошкільного навчального закладу у цьому районі міста», — йдеться у зверненні до голови Державної податкової служби України Олексія Любченка.

Як повідомляв Харків Times, ясла-садок № 436 відкриють в Шевченківському районі, на проспекті Людвіга Свободи, 32-а. Протягом року тут обіцяють зробити ремонт і впорядкувати територію.