Міськрада просить передати гуртожитки ХЕМЗ до комунальної власності

Фото: www.city.kharkov.ua

Харківська міська рада на сесії 21 квітня схвалила звернення до Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та голови Фонду державного майна України щодо прийняття до комунальної власності гуртожитків Харківського електромеханічного заводу.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

У зверненнях сказано, що на балансі державного підприємства знаходиться відомчий житловий фонд за адресами: вул. Гвардійців-Широнінців, 15/46, вул. Ахієзерів (раніше вул. Халтуріна), 24, 28, 34, 38, 44, вул. Маршала Батицького, 22, 24, 35, пров. Рубежанський, 12. До Харківської міської ради надходять численні звернення їх мешканців з приводу вкрай незадовільного технічного стану та обслуговування будинків та з інших питань, які потребують негайного вирішення. Комунальні підприємства постійно надають допомогу в усуненні аварійних ситуацій на інженерних мережах за вказаними адресами.

Рішенням сесії Харківської міської ради ці гуртожитки та нежитлові приміщення будівель були включені до переліку майна, стосовно якого надана згода на прийняття до комунальної власності міста.

“Незважаючи на прийняті рішення з боку органів, уповноважених на управління державним майном, та Харківської міської ради, Державним підприємством “Харківський електромеханічний завод” необхідну технічну документацію на зазначені будинки (інвентарна справа, акт прийняття в експлуатацію, плани зовнішніх мереж та інше), а також документи, що встановлюють право на них, до Адміністрації Московського району Харківської міської ради не надано, спроби наладити конструктивні переговори з адміністрацією підприємства безуспішні.

Однак для подальшого винесення порушеного питання на розгляд сесії Харківської міської ради необхідно надання рішення органу, уповноваженого управляти державним майном ДП “Харківський електромеханічний завод”.

На підставі викладеного просимо Вас, шановний Ігорю Ростиславовичу, розглянути вказане питання та прийняти відповідне рішення про передачу зазначених гуртожитків ДП “Харківський електромеханічний завод” в комунальну власність Харківської міської територіальної громади”, – сказано у зверненні до Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашко.