Пісочинський шляхопровід закривають для машин і пішоходів

Фото: kh.ukravtodor.gov.ua

Міст на Окружній, що обрушився півтора роки тому та був терміново відремонтований, тепер вирішили полагодити капітально. З наступного тижня, як мінімум, до серпня шляхопровід закриють і для водіїв, і для пішоходів.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Служби автодоріг в Харківській області.

26-27 квітня починаються роботи з капітального ремонту шляхопроводу, розташованого на дорозі М-18-1 «Під’їзд до Міжнародного аеропорту «Харків» км 0 518.

Роботи виконуватиме підрядна організація ТОВ «Харківмістдорбуд».

У зв’язку з роботами заборонено рух транспортних засобів усіх категорій.

«Просимо водіїв звертати увагу на нові дорожні знаки, які наразі встановлюються та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху на вищезгаданій ділянці автошляху М-18-1, — кажуть в Службі автодоріг. — Крім цього, на шляхопроводі поблизу селища Жихор розташованому на дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта км 11+180 діє обмеження руху транспортних засобів вагою понад 10 т (зараз виконується огляд споруди та оцінка експлуатаційного стану, після чого планується проведення аварійних робіт)».

Щоб уникнути затримок в дорозі скористайтеся альтернативними маршрутами.

Інформацію про зняття заборони та відновлення руху автотранспорту в САД обіцяють надати пізніше. Орієнтовно відкрити рух через Пісочинський шляхопровід збираються в серпні 2021 року.

Наводимо схему об’їзду.

Як повідомляв Харків Times, вранці 25 серпня 2019 року обрушилася одна сторона мосту від ринку «Лоск» у бік селища Пісочин.

Харківська Служба автомобільних доріг повідомила, що аварійне руйнування ригеля пролітноі опори на шляхопроводі, яке виникло в результаті зміщення пролітноі конструкції внаслідок динамічного удару перевантаженої фури. Укравтодор повідомив, що згідно з експертизою ХНАДУ, проведеною у травні 2018 року, транспортна споруда (побудована у 1977 році) “кваліфікувалася як працездатна і до категорії аварійних не належала”.

Рух по мосту на окружній відновили 22 грудня 2019 р. На шляхопроводі встановили обмеження руху транспортних засобів, загальна маса яких перевищує 20 тонн.