На харківській Окружній відремонтували 5 з 58 кілометрів

На харківській Окружній дорозі укладено 4,8 км вирівнюючого шару з асфальтобетону. На інших ділянках покриття скоріше немає, ніж є. Робота кипить.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Служби автомобільних доріг у Харківській області.

Станом на середину квітня 2021 року на Об’їзній дорозі навколо Харкова заасфальтовані 4,8 км дорожнього покриття: з них 4,4 км — на ділянці М-03 від Пісочина до Фельдман-Екопарку, 0,4 км — на ділянці М-03-03 від Роганського житлового масиву до Безлюдівки.

Відфрезеровано більше 20 км старого покриття: на М-03 від смт. Пісочин до Фельдман-Екопарку — 9 км, на М-03 від Фельдман-Екопарку до Роганського житлового масиву — 7,5 км, на М-03-03 від Роганського житлового масиву до смт. Безлюдівка — 5,6 км.

У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини в реверсному режимі.

Дорожники просять вибачити за незручності та поставитися до ситуації з розумінням.

Зараз підрядники займаються фрезеруванням, влаштуванням вирівнюючого шару з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші, роботами по додатковим перехідно-швидкісним смугам і розчищенням узбіч від чагарників.

Облавтодор просить водіїв бути максимально уважними в місцях проведення ремонтних робіт, так як при фрезеруванні (зняття) старого покриття або при влаштуванні нових шарів асфальтобетону, можуть виникати тимчасові технологічні стики (ступені).

Всього дорожники планують за два роки капітально відремонтувати 58 кілометрів траси за маршрутом: Пісочин – П’ятихатки – Рогань – Безлюдівка на трьох відрізках.

Перший — М-03 Київ – Харків – Довжанський км 472 + 045 – км 493 + 400 від селища Пісочин до Фельдман-Екопарку. Асфальтування та роботи по додатковим смугам руху. Підрядник — ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Другий — М-03 Київ – Харків – Довжанський км 493 + 900 – км 516 + 200, від Фельдман-Екопарку до Роганського житлового масиву. Фрезерування та розчищення узбіч від чагарників. Підрядник — ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Третій — під’їзд до Міжнародного аеропорту «Харків» км 0 + 000 – км 13 + 688, від Роганського житлового масиву до селища Безлюдівка. Асфальтування та фрезерування. Працює підрядна організація ТОВ «Славдорстрой».

Як повідомляв Харків Times, ремонт Окружний дорожники почали в березні.