На дорозі Дергачі – П’ятихатки планують до кінця місяця завершити роботи

Фото: kharkivoda.gov.ua

Станом на 15 квітня на автомобільній дорозі місцевого значення «Дергачі-П’ятихатки» завершили укладку верхнього шару асфальту. Попереду ще кілька видів робіт, які планують завершити до кінця місяця.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі обладміністрації з посиланням на інформацію ДП «Дороги Харківщини».

У цьому році роботи виконуються на ділянці від села Руські Тишки до міста Дергачі. Протяжність ділянки ремонту становить 5,8 км. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Південь».

«Станом на сьогодні виконані роботи з розпушення старого шару покриття з подальшим ущільненням, стабілізації основи методом холодного ресайклінгу, влаштування шарів основи з щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом, влаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші та влаштування верхнього шару покриття з асфальтобетонної суміші. Розпочато роботи з влаштування примикань, розроблення ґрунту на узбіччях та укріплення узбіччя», – розповіли в ДП «Дороги Харківщини».

Надалі на об’єкті будуть виконуватися роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки та встановлення нових дорожніх знаків. Завершити роботи планують протягом місяця.

Як повідомляв Харків Times, дорожники 8 березня почали капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення «Дергачі-П’ятихатки».

Фото: ХОГА