Через “червону” зону в Харківській області рух потягів поки не зміниться – Укрзалізниця

Фото: Харків Times

Протягом першого тижня після 11 квітня, коли у Харківській області вводяться обмеження, встановлені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки, рух поїздів буде здійснюватися в звичайному режимі.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Укрзалізниці.

Згідно з повідомленням цей тиждень необхідний для того, щоб зібрати пропозиції та виробити концепцію з організації перевезень в області. Як будуть організовані перевезення в подальшому, буде повідомлено додатково.

Разом з цим Укрзалізниця зняла обмеження висадки-посадки в Івано-Франківській області, яка з “червоної” зони карантину 10 квітня переведена в більш благополучну “жовту”.

У компанії також звернулися з проханням до всіх пасажирів дотримуватися карантинних вимог в поїздах і на вокзалах – носити захисні маски чи респіратори.

Як повідомляв Харків Times, за даними Міністерства охорони здоров’я, в Харківській області станом на 8:00 10 квітня виявили 115 790 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 1 343 – за минулу добу.

Харківські лікарі б’ють на сполох: важкий перебіг ковіда помолодшав, а місць в лікарнях знову не вистачає.

У Харківській області з 29 по 31 березня від СОVID-19 померли дві дитини. За весь період епіднагляду за СОVID-19 в нашій області це перші діти, у яких інфекція забрала життя.

11 квітня в Харківській області встановлюється «червона» зона карантину і вводяться обмеження, відповідні цьому рівню епідемічної небезпеки.

Влада Харкова оголосила карантинні обмеження, що вводяться в місті