Стрілянина у поїзді: п’яних стрільців звільнили з фельд’єгерів

Фото: Типичное ХТЗ / Telegram

Двох нетверезих військових, які влаштували сьогодні, 6 квітня, стрілянину в купе пасажирського поїзда «Константіновка-Київ», вже звільнили з лав Головного управління урядового фельд’єгерського зв’язку Держспецзв’язку.

Про це Харків Times повідомили у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України.

У Службі підтверджують, що поліція справді затримала тепер уже колишніх дипломатичного кур’єра Відділу дипломатичних кур’єрів ГУУФЗ Держспецзв’язку та старшого офіцера фельдзв’язку з особливих доручень 1 відділу Управління фельд’єгерської служби ГУУФЗ Держспецзв’язку під час виконання міжміського залізничного фельд’єгерського маршруту Київ-Краматорськ-Київ.

Держспецзв’язку запевняє, що «уся кореспонденція в наявності, її цілісність збережено» і нині вона «доставляється за маршрутом адресатам».

«Наказом від 6 квітня зазначених військовослужбовців звільнено з посад шляхом зарахування у розпорядження. Щодо цього факту проводиться службове розслідування. На цей час військовослужбовці знаходяться у розпорядженні у Красноградському районному відділі Національної поліції України в Харківській області. Для встановлення обставин на місце події виїхало керівництво ГУУФЗ Держспецзв’язку», – повідомив т.в.о. голови Держспецзв’язку Дмитро Маковський.

Як повідомляв Харків Times, вночі 6 квітня на залізничній станції Красноград у Харківській області спецназівці штурмували купе пасажирського потягу сполученням «Костянтинівка-Київ» та роззброїли двох військовослужбовців, які влаштували перестрілку в купе.

Затримані виявилися офіцерами спецзв’язку та під час стрілянини були п’яні. На залізничній станції Красноград Харківської області їх зняли з поїзда та роззброїли співробітники спецпідрозділу «КОРД».