Підприємця судитимуть за фейковий ремонт котельні на 1,4 млн грн

У Харківській області піде під суд директор ТОВ, який привласнив 1,4 млн грн, виділених на ремонт котельні, що опалювала школу і дитячий сад в Барвенковсом районі.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі прокуратури області.

Відповідний договір на виконання робіт ТОВ і відділ освіти Барвінківської РДА підписали в грудні 2020 року.

“У подальшому підрядник, який достовірно знав, що роботи не виконані, склав та підписав акти приймання виконаних робіт та отримав на рахунок ТОВ бюджетні кошти на загальну суму 1,4 млн грн, завдавши тим самим майнової шкоди державі на вказану суму.”, – розповіли в прокуратурі.

Судити директора товариства з обмеженою відповідальністю будуть за фактом службового підроблення, недбалість, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 367 КК України). Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 4250 грн до 12 750 грн) або без такого.

Як повідомляв Харків Times Куп’янській чиновниці оголосили про підозру в розтраті бюджетних коштів, виділених на виконання проектних робіт з технічного переоснащення міської котельні.

До цього СБУ вже повідомила їй про підозру в розтраті 400 тис. гривень бюджетних коштів, виділених Харківською обладміністрацією як цільова допомога на технічне переоснащення міської котельні.