До Харкова офіційно прийшла весна: зеленбуд почав висаджувати квіти (фото)

Фото: city.kharkov.ua

Співробітники СКП «Харківзеленбуд» висаджують квіти на клумбах біля Дзеркального струменя та Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Лисенка.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міської ради.

Як розповіла заступник начальника СКП «Харківзеленбуд» Юлія Захарченко, біля ХНАТОБу буде чотири маленькі клумби та дві великі (площа — понад 200 кв. м), на яких висадять близько 25 тис. квітів віоли різнобарвної (вона ж — братки, зозулини черевички тощо). Друга локація — Дзеркальний струмінь, де буде розбито п’ять клумб і висаджено 9 тис. квітів.

За словами Юлії Захарченко, для заквітчання цих двох об’єктів знадобиться два дні, і на вихідних харків’яни вже зможуть помилуватися виконаною роботою.

Після цього озеленювачі перейдуть до клумби навколо пам’ятника Тарасу Шевченку, на Каскаді та Меморіалі Слави, де також висадять братки.

«Надалі ми переходимо до пам’ятника Шевченку. Після цього — висадка на Каскаді. Це теж буде віола, але біля пам’ятника Шевченку вона буде жовто-блакитною, а на Каскаді ми посадимо мікс. Далі ми переходимо на Меморіал Слави, де віола буде висаджена на всіх меморіальних комплексах. Звичайно, ми за квітами будемо доглядати — поливати, прополювати, прибирати відцвілі квіти. Сподіваюся, що харків’яни будуть приходити і радіти цій красі!» — зазначила Юлія Захарченко.

Як повідомляв Харків Times, в харківських дворах обіцяють посадити 33 тисячі квітів за рахунок міста.