З 5 квітня харківські школярі повернуться до навчання

Фото: vdalo.info

Цими вихідними у Харкові закінчаться шкільні канікули, які через зростання захворюваності на коронавірус, розтягнулися на два тижні . З понеділка, 5 квітня, відновлюється навчання, яке проходитиме за змішаною формою.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

Учні молодшої школи повернуться до звичайних занять в класах, а учні 5-11 класів будуть навчатися дистанційно, розповіла 1 квітня, на брифінгу директор Департаменту освіти Ольга Деменко

«Учні 1-4 класів навчатимуться стаціонарно із жорстким дотриманням протиепідеміологічних заходів. Що стосується середньої та старшої школи, то, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, змушені переводити їх на дистанційне навчання. Однак, окрім занять онлайн, вчителі зможуть проводити індивідуальні консультації. Наприклад, 11-класників можна буде запрошувати на консультації групами з метою якісної підготовки до ЗНО», – повідомила Ольга Деменко.

Вона також зазначила, що якщо епідситуація погіршиться і Харків потрапить до «червоної зони», учні молодшої школи все одно продовжать стаціонарне навчання, а дитячі садки працюватимуть у штатному режимі.

«Батьки у цьому питанні нас підтримують. Ми ж розуміємо, що їм потрібно працювати, і часто малечу просто немає на кого залишити. Крім того, дистанційне навчання – це не навчання для малюків, бо перебувати стільки часу за монітором комп’ютера шкідливо для їхнього здоров’я», – зазначила Ольга Деменко.

Вона також підкреслила, що зараз у дитячих садках проводяться всі необхідні протиепідеміологічні заходи, які дають свої результати. Так, із 43 тис. дошкільнят у Харкові на коронавірус хворіють лише вісім дітей. Всі вони переносять хворобу в безсимптомній або легкій формі.

Як повідомляв Харків Times, в Харкові з 22 березня у зв’язку з зростанням кількості хворих на коронавірус достроково почалися шкільні канікули.

За даними Міністерства охорони здоров’я, в Харківській області станом на 8:00 1 квітня виявили 104 424 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, 620 – за минулу добу.

Харківські лікарі б’ють на сполох: важкий перебіг ковіда помолодшав, а місць в лікарнях знову не вистачає.

23 березня Харківська область перейшла до “помаранчевої” зони карантину.