Міст через Клочківській спуск змінить зовнішній вигляд

Зоологічний міст через Клочківській спуск змінить зовнішній вигляд, його конструкція також буде посилена в ході реконструкції, що буде проведена до відкриття зоопарку.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради із посиланням на директора Департаменту містобудування та архітектури – головного архітектора міста Тетяну Поліванову.

За її словами, старі конструкції моста, що перебувають у незадовільному стані, замінять й встановлять нові, які виготовляє дніпровський завод. На мосту будуть встановлені нові бічні арочні конструкції, також покликані виконувати несучу функцію. Планується підсвітка.

«Йде реконструкція зоопарку – найбільшого об’єкта останнього часу. Він буде мати дуже стильний і сучасний вигляд, і вся прилегла територія повинна виглядати по-новому. Будемо використовувати існуючі фундаментні конструкції, трохи їх посилимо, приведемо в належний стан і на них поставимо нову конструкцію самого моста», – розповіла Поліванова.

Міська влада планує упорядкувати всі входи до зоопарку. Поруч зі входом із саду Шевченка планується відкрити зоо- та сувенірні магазини, кафе на 200 місць, встановити сучасне освітлення.

«Це стосується і вхідної групи №2 з боку університету. Там буде ідентична вхідна група – сучасні облицювальні матеріали, ліхтарі, лавки і поруч – пішохідний міст», – зазначила головний архітектор.

Почати реконструкцію Зоологічного моста збираються у травні й закінчити – до відкриття зоопарку.

Як повідомляв Харків Times, за словами секретаря міськради Ігоря Терехова, Харківський зоопарк, що зараз реконструюється, буде відкритий до Дня міста, 23 серпня.