Двоє посадовців Харківської міськради постануть перед судом

Фото: khar.gp.gov.ua

Обласна прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з департаментів Харківської міської ради, його заступника, директора ТОВ та ще одного чоловіка за фактом заволодіння майном, вчиненим організованою групою, та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодекса).

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

За даними слідства, у 2018 р. громадянин України разом з директором одного з департаментів міськради створили та очолили організовану групу для заволодіння майном під час проведення поточного та капітального ремонту багатоповерхових будівель у Харкові. До складу групи увійшли також заступник директора цього ж департаменту та директор товариства з обмеженою відповідальністю.

“Упродовж 2019 року директор департаменту ХМР та інший громадянин, будучи організаторами групи, узгоджували різницю між фактичною та завищеною вартістю використаних будівельних матеріалів. Директор ТОВ вносив завідомо неправдиві відомості щодо вартості обладнання та використаних матеріалів до кошторисної документації. Заступник директора департаменту ХМР, у свою чергу, підписував вказані документи”, – йдеться у повідомленні.

Підозрювані завдали збитків Харківській міській раді на суму близько 200 тис. грн.

Досудове розслідування проводили слідчі слідчого управління ГУНП в Харківській області, оперативний супровід здійснювали співробітники Управління стратегічних розслідувань в Харківській області Департаменту стратегічних розслідувань НП України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Фото: khar.gp.gov.ua