За вихідні харківські вогнеборці майже 50 раз гасили сухостій і сміття на 28 гектарах (фото)

Фото: kh.dsns.gov.uа

Незважаючи на застереження та заклики, громадяни вперто продовжують спалювати суху траву і сміття як на своїх присадибних ділянках, так і в полі. Це призводить до масштабних пожеж на відкритих просторах, а часто вогонь перекидається на лісові масиви, і на житлові будинки.

За минулу добу пожежно-рятувальні підрозділи Харківської області 48 разів виїжджали гасити сухостій, стерню, гілки, очерет і сміття.

Загальна площа горіння склала більше 28 га. Всі пожежі виникли через занесення відкритого джерела вогню або необережне поводження з вогнем.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі ДСНС області.

28 березня о 14:46 на пункт зв’язку пожежно-рятувального підрозділу надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Харківський район, селище Південний, вул. Шкільна, 44.

Прибувши до місця виклику, рятувальники встановили, що горять трава, очерет і гілки. Площа пожежі склала 5 га. На ліквідацію пожежі пішло майже дві години.

У цей же день, о 17:03 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території за адресою: Харківська область, селище Докучаєвське, вул. Південна.

На момент прибуття пожежних горіла суха трава та очерет на орієнтовний площі 3 га. Пожежу було повністю ліквідовано о 18:31.

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час прибирання присадибних ділянок, не випалювати сухостій і не розводити багаття у вітряну погоду.

Як повідомляв Харків Times, в неділю, 21 березня, рятувальники загасили очерет і суху траву, яка палала на площі близько двох гектарів.

22 березня в Дергачівському районі Харківської області рятувальники ліквідували дві масштабні пожежі на відкритій території.