Іноземець отримав максимальний термін за згвалтування 15-річної харків’янки

Київський районний суд Харкова визнав винним громадянина Республіки Узбекистан в згвалтуванні 15-річної дівчини і засудив до найбільш суворого покарання за подібний злочин.

Про це Харків Timesповідомили в прес-службі прокуратури області.

26-річний іноземець напав на неповнолітню харків’янку 11 травня 2020 на вулиці Журавлівський узвіз. Він затягнув дівчину в кущі і згвалтував.

Поліцейські затримали ґвалтівника через кілька годин після злочину. За інформацією соцмереж, ним виявився студент Національного технічного університету «ХПІ» Рамазон Хідіров 1995 року народження.

Суд визнав іноземця винним за ч. 3 ст. 152 КК України (зґвалтування неповнолітньої) і призначив найсуворіше покарання за подібний злочин – 12 років позбавлення волі.

Вирок суду вступить в законну силу після закінчення термінів на його апеляційне оскарження.

Як повідомляв Харків Times, увечері 11 травня у лісосмузі на вулиці Весніна невідомий чоловік зґвалтував 15-річну дівчину. Під час відпрацювання території району співробітники поліції неподалік від місця події виявили 25-річного уродженця Республіки Узбекистан. Його підозрюють у скоєнні злочину на підставі показань потерпілої.

14 травня Київський районний суд Харкова взяв під варту громадянина Республіки Узбекистан, підозрюваного в зґвалтуванні 15-річної дівчинки на вул. Весніна ввечері 11 травня.