Харківські стрибуни у воду повернулися з медалями зі столиці

У Києві з 15 по 20 березня відбувся Кубок України зі стрибків у воду серед вікових груп «А» і «В». Харківські спортсмени привезли срібні та бронзові медалі.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі обладміністрації.

На змаганнях збірна Харківської області завоювала 2 срібні та 2 бронзові медалі в категорії «А».

У заході взяли участь 97 спортсменів з 9 регіонів країни.

Срібними призерами стали Катерина Корнєєва (стрибки з трампліну 3 м) та Дмитро Качанов (стрибки з вишки).

Бронзові медалі завоювали Тимур Халіман (вишка) і Поліна Синиця (трамплін 1 м).

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце. Переможцями стали кияни, друге місце — у збірної Луганської області, а третє — у Миколаївської.

Попереду у більш юних спортсменів чемпіонат України зі стрибків у воду в категорії «С», який пройде з 12 по 16 квітня в Миколаєві.

Як повідомляв Харків Times, юні харків’яни завоювали 6 медалей на чемпіонаті України зі стрибків у воду.