Харків’яни привезли з Польщі вісім нагород

Фото: sportevents.kharkiv.ua

Міжнародний турнір з бадмінтону серед спортсменів до 17 років “Polish U17 International 2 021” відбувся в польському місті Берунь. Харків’яни завоювали 3 золоті, 1 срібну та 4 бронзові медалі.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Kharkiv sport city.

У змаганнях серед дівчат золотий дубль оформила Євгенія Кантемир. Вона перемогла в одиночній жіночій категорії, здолавши у фіналі з рахунком 18:21, 21:16, 21:15 вихованку Харківського бадмінтонного спортивного клубу Софію Лаврову. Також Євгенія разом з Аміною Лисенко з Харкова перемогли в парній жіночій категорії, обігравши в фіналі 21:12, 21:13 суперниць з Польщі.

Ще один харківський дует — Софія Лаврова й Анастасія Єрохіна — зайняв в парній категорії третє місце.

Олексій Титов завоював “золото” в чоловічій одиночній категорії. У фіналі харківський спортсмен з рахунком 21:18, 21:12 переміг іспанця Даніеля Франко. Бронзовим призером в цій категорії став також харків’янин Євген Столовий.

Також Олексій Титов разом з Іваном Царегородцевим з Миколаєва став бронзовим призером в чоловічій парній категорії.

Ще одну бронзову медаль Харківщині принесла Аміна Лисенко, яка разом з Єгором Леонтьєвим з Миколаєва посіла третє місце в змішаній парній категорії.

В цілому українські бадмінтоністи завоювали на цьому турнірі 3 золоті, 1 срібну та 5 бронзових нагород.

Як повідомляв Харків Times, в жовтні минулого року харківські бадмінтоністки Поліна Бугрова та Марія Столяренко посіли третє місце в чемпіонаті Європи з бадмінтону серед юніорів.