Сергій Жадан вакцинувався від коронавірусу

Фото: Сергей Жадан/Facebook

19 березня в Харківській обласній клінічній лікарні отримали щеплення від коронавірусу 890 осіб. Серед них – харківський поет і музикант Сергій Жадан і представник Харківської обласної громадської організації «Союз ветеранів АТО» Віталій Шевченко.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі ХОДА.

“Провакцинувався. І вам раджу, якщо є можливість”, – прокоментував подію Сергій Жадан на своїй сторінці в Facebook.

Поет розповів, що уважно стежив за новинами в Україні та світі і чекав, коли з’явиться вакцина.

“Тільки з’явилася можливість вакцинуватися – я відразу погодився. Дуже сподіваюся, що Україна проведе швидко і ефективно вакцинацію, і вже в цьому році ми повернемося до нормального способу життя», – зазначив Сергій Жадан.

Представник організації «Союз ветеранів АТО» Віталій Шевченко розповів, що як тільки дізнався, що залишками вакцини можна вакцинуватися учасникам бойових дій, написав заяву на проведення щеплення. Відразу після щеплення почувається добре.

Всього з початку вакцинації, за даними лабцентра, в Харківській області щеплення від коронавірусу отримали 2859 осіб.

Щоб отримати безкоштовне необхідно звернутися до сімейного лікаря. Також можна записатися в чергу на вакцинацію в мобільному додатку «Дія» або за телефоном «гарячої лінії» 0800 60 20 19.

Читайте також:

Як повідомляв Харків Times, за даними Міністерства охорони здоров’я, в Харківській області станом на 8:00 20 березня виявили 94 081 випадок коронавірусної хвороби COVID-19, 754 – за минулу добу.

25 лютого в Харківській області стартувала кампанія вакцинації від COVID-19. Перші 20 щеплень отримали співробітники обласної «інфекціонки» і служби екстреної медичної допомоги.

Харківські лікарі б’ють на сполох: важкий перебіг ковіда помолодшало, а місць в лікарнях знову не вистачає.