Ремонт траси Київ-Харків-Довжанський відновили на трьох ділянках

Фото: kh.ukravtodor.gov.ua

Дорожники відновили зупинений на зиму ремонт траси державного значення М03 Київ-Харків-Довжанський. Роботи проводять відразу на трьох ділянках.

Про це Харків Timesповідомили в прес-службі Харківської Укравтодору.

На минулому тижні на км 397 – км 398 по правій проїжджої частини з боку Полтави почали фрезерувати старе дорожнє покриття. Крім цього, виконуються роботи по демонтажу бар’єрного огородження на км 395, відсипки земляного полотна і відсипки шару основи на ділянці км 407 – км 409.

Паралельно з цим на кордоні з Полтавською областю на км 395 + 719 проводяться роботи з армування монолітної плити через річку Коленівка. На об’єкті роботи виконує компанія «Onur Taahhut Tasimacilik». Загальне виконання становить 26,5%.

Довідка.У 2018 році переможцем тендерної процедури на реконструкцію цієї ділянки дороги стала турецька компанія «Onur Taahhut», яка підписала міжнародний контракт з «Укравтодором». Угода була підписана та розрахована на чотири роки.

Згідно з проєктом довжина ділянки ремонту складає 25 км. Роботи планують завершити у кінці 2021 році. За контрактом, після завершення робіт, ділянка автомобільної дороги матиме по дві смуги руху в обидва напрямки і буде відноситись до I технічної категорії. Крім цього, буде встановлено освітлення на небезпечних ділянках і вжиті додаткові заходи з безпеки руху.

Фінансування виконується коштом міжнародної фінансової організації, а не з бюджету України. Роботи напряму фінансуються Європейським банком реконструкції та розвитку. Контроль за виконанням робіт здійснюється за європейською системою. Для виконання інженерно-технічного нагляду залучено французьку інженерну компанію «Еджіс». Вона і контролює виконання робіт турецькою компанією «Onur Taahhut».

Фото: kh.ukravtodor.gov.ua

Як повідомляв Харків Times, Кабмін затвердив перелік доріг, які відремонтують в Харківській області у 2021 році

У 2021 року планують відремонтувати 25 км траси державного значення М03 Київ-Харків-Довжанський. Роботи проведуть на ділянці від межі Полтавської області до райцентру Валки в Харківській області.

Фото: kh.ukravtodor.gov.ua