Щоб потрапити до Туреччини, тепер доведеться заповнювати анкету

Фото: tripmydream.com

З 15 березня Туреччина додає нове правило в’їзду до країни до переліку вже існуючих. Тепер кожен іноземець, який в’їжджає, повинен буде заповнити в електронному вигляді спеціальну анкету й отримати індивідуальний HES-код.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі аеропорту «Харків».

Анкету необхідно заповнити в електронному вигляді на сайті https://register.health.gov.tr/ за 72 години до прильоту до Туреччини. Вона повинна бути завантажена у мобільний телефон або роздрукована й пред’являється працівнику авіакомпанії в аеропорту вильоту.

«Без анкети вам відмовлять у посадці на літак», – йдеться у повідомленні.

В анкеті вказуються паспортні дані, дата прибуття, вид транспорту, яким ви плануєте виїжджати з країни, та інші дані. Після заповнення анкети ви отримаєте індивідуальний HES-код. Цей код дозволить швидко зв’язатися з вами, якщо ви під час відпочинку захворіли на коронавірусну хворобу COVID-19 або контактували з інфікованими.

При цьому в силі залишаються й прийняті раніше правила в’їзду до Туреччини. Ви повинні мати негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не раніше, ніж за 72 години до перетину кордону, й медичну страховку, яка покриває лікування від коронавірусу.

Як повідомляв Харків Times, авіакомпанія SkyUp з 29 квітня відкриває регулярні рейси з Харкова до Стамбула.