Ірина Попова та Олександр Коняєв стали призерами гонки в турецькій Аланії

У змаганнях з велоспорту МТБ в олімпійській дисципліні «крос-кантрі» харківські спортсмени посіли друге і третє місця.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі обладміністрації.

У змаганнях серед жінок за участю 18 спортсменок з 8 країн світу Ірина Попова фінішувала другою.

Від переможниці гонки Рамони Форчіні зі Швейцарії харків’янка відстала на три хвилини, а бронзового призера, росіянку Віру Медведєву, обігнала на одну хвилину. Срібна медаль також принесла Ірині 20 рейтингових очок.

Ще один вихованець Заслуженого тренера України Романа Коробова Олександр Коняєв в гонці серед серед 45 спортсменів-чоловіків з 10 країн посів третє місце. Випередити харківського гонщика змогли його партнер по збірній України Дмитро Титаренко з Хмельницької області, а також переможець змагань росіянин Тимофій Іванов. Також Олександр Коняєв отримав 15 рейтингових очок.

Як повідомляв Харків Times, харків’яни привезли 8 нагород з зимового Кубка України з велоспорту на треку.