Спалах кишкової інфекції в Слобожанському: одна дитина все ще знаходиться у лікарні

Фото: ХарківTimes

Одна дитина, що захворіла внаслідок харчового отруєння в яслах-садку № 3 селища Слобожанське Зміївського району Харківської області, станом на ранок 10 березня ще проходить лікування у лікарні.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі обладміністрації.

За даними ХОДА, починаючи з 5 березня до лікувальних закладів за медичною допомогою звернулось п’ятеро дітей, з них з первинними діагнозами: харчова токсикоінфекція – три дитини та гострий гастроентероколіт – дві дитини. Всі захворіли діти відвідують першу молодшу групу Слобожанського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3.

“Четверо захворілих дітей перебувають на амбулаторному лікуванні, одна дитина госпіталізована до лікарні № 19 м. Харкова. Проводиться епідеміологічне розслідування ситуації, медичний огляд працівників та вихованців закладу, лабораторний аналіз об’єктів санітарних заходів, перевірка дотримання вимог санітарного законодавства та законодавства з безпечності харчових продуктів в закладі”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Харків Times, за інформацією Харківського обласного лабораторного центру, в селищі Слобожанський Зміївського району Харківської області в період з 5 по 9 березня у шести вихованців ясел-саду виявили кишкову інфекцію.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 325 КК (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь).