Хуліган, що покусав поліцейських в Савинцях, відправиться за грати

У вересні минулого року мешканці селища Савинці поскаржилися у поліцію на п’яного хулігана. Коли прибули поліцейські, хуліган напав і на них. Одного вкусив за руку, іншого — за ногу. Першому знадобилася госпіталізація.

1 березня Балаклійський районний суд виніс агресору вирок.

Про це Харків Times дізнався з постанови суду, розміщеної в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

2 вересня 2020 року близько другої години ночі до поліції надійшла скарга на те, що в селищі Савинці якийсь чоловік пошкодив машину заявника і продовжує хуліганити. За викликом прибули двоє поліцейських. Власник машини вказав порушника, який знаходився у місцевому літньому кафе і поводився агресивно. Оскільки хуліган чинив опір, на нього наділи наручники.

Біля службової машини він переконав офіцерів зняти наручники і пообіцяв самостійно узгодити конфлікт із заявником. Однак, звільнившись, знову став задиратися.

Поліцейським вдалося надіти наручники знову, але тільки на одну руку. Тоді затриманий поскаржився на погане самопочуття та впав на коліна. Один з поліцейських став дзвонити у «швидку». В цей час затриманий встав і вдарив його ногою по корпусу. Другий поліцейський поспішив на допомогу напарникові та був укушений у передпліччя. Дебошира повалили на спину і спробували скрутити — тоді він вкусив другого поліцейського за гомілку. Зупинив агресію тільки газовий балончик.

Медики зафіксували у поліцейських легкі тілесні ушкодження: синці, садна та поверхневі рани на місцях укусів. Однак наступного дня самопочуття укушенного в руку офіцера погіршилося: у нього піднялася температура і врешті-решт знадобилося хірургічне втручання, після якого він ще тиждень провів на лікарняному.

У суді порушник визнав провину. І суд врахував це як пом’якшувальну обставину. Але були і обтяжуючі: алкогольне сп’яніння, погана характеристика з місця проживання та минулі судимості (одна з них — за умисне вбивство).

Однак потерпілі не наполягали на суворому покаранні і заявили, що претензій матеріального та морального характеру до обвинуваченого не мають.

Суд призначив покарання у вигляді 2 років і 4 місяців в’язниці з включенням в цей термін часу перебування під вартою до суду.

До кінця березня вирок може бути оскаржений в апеляційному суді.