В області щеплення від коронавірусу отримали менше 3% медиків, яких повинні вакцинувати в першу хвилю

Фото: bbc.com

З 25 лютого, коли в Харківській області стартувала вакцинація від СOVID-19, станом на 5 березня в регіоні щеплення від коронавірусу отримали 390 медиків.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської ОДА.

Кількість вакцинованих медпрацівників складає трохи більше 2% від запланованого у першу хвилю.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА Геннадія Бондарчука, активна вакцинація противірусним препаратом Covishield в регіоні почнеться з 9 березня.

«На сьогодні проведено щеплення 390 особам. За даними онлайн-регістратора, сьогодні проведено 60 щеплень. Працює 5 мобільних бригад. Місто Харків отримує 6500 доз. Райони області знаходяться в процесі отримання вакцини. Процес вакцинації в районах області почався 4 березня, але активне вакцинування медиків почнеться з 9 березня», – повідомив Геннадій Бондарчук.

Також заступник директора департаменту уточнив, що всі, хто отримав щеплення вакциною Covishield, почувають себе задовільно та не мають ускладнень.

Довідка. Під час першої хвилі імунізації заплановано вакцинувати 15 тис. 400 медиків, які безпосередньо контактують з хворими на COVID-19. Під час другої хвилі мають вакцинувати 125 тис. жителів Харківщини. При цьому лікарі, які проходять щеплення, мають право обирати виробника противірусної вакцини.

Як повідомляв Харків Times, за даними Міністерства охорони здоров’я, в Харківській області станом на 8:00 5 березня виявили 85 605 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 566 — за минулу добу.

25 лютого в Харківській області стартувала кампанія вакцинації від COVID-19. Перші 20 щеплень отримали співробітники обласної «інфекціонки» і служби екстреної медичної допомоги.

2 березня вакцинувалася від СOVID-19 директор Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні.