У Харкові стартувала реєстрація на безкоштовні курси Спортивній академії

Фото: city.kharkov.ua

У Харкові стартувала реєстрація на безкоштовні курси «Kharkiv Sport Academy 3.0» ( «Спортивна академія»). Заняття для третього потоку слухачів пройдуть з 2 квітня по 25 травня.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

Прослухати лекції зможе один кандидат від спортивної федерації (асоціації) або спортклубу міста, за винятком тих закладів, представники яких брали участь у попередніх потоках. Кількість слухачів курсів – 30 осіб.

В рамках третього потоку передбачено 24 теоретичні та практичні заняття з освоєння навичок розвитку власного бренду, наповнення сторінок у соціальних мережах, їх просування, позиціонування, а також копірайтингу. Крім того, спікери курсів розкажуть, як збільшити свій дохід через правильний брендинг федерації, як інвестувати в спортсменів із прибутком, як писати новини і анонси про спортивні заходи і змагання. Лекції читатимуть провідні фахівці у сфері менеджменту, маркетингу, журналістики, піару, психології та права.

За підсумками занять учасники отримають готову веб-сторінку своєї федерації з правильним її змістом і ефективними інструментами для її просування, а також сертифікат про успішне завершення курсу «Kharkiv Sport Academy 3.0».

Ознайомитися з розкладом занять можна за відповідними посиланнями: з менеджменту та з маркетингу.
Зареєструватися на курси можна за телефоном: +38 (066) 707-77-88 або відправити заявку на пошту [email protected]