Будівництво харківського онкоцентру продовжиться за рахунок держави

Фото: Стройобзор

У 2021 році на будівельні та ремонтні роботи в Харківській області Державний фонд регіонального розвитку виділив понад 228 млн грн.

Серед проектів, які реалізовуватимуть за кошти фонду — дві черги будівництва нового онкологічного центру.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі обладміністрації.

Також з ГФРР виділені кошти на капітальний ремонт Лозівського міського Палацу культури, реконструкцію комплексу будівель Близнюківської центральної районної лікарні, реконструкцію очисних споруд в селищі Малинівка та будівництво фізкультурно-оздоровчих комплексів в Люботині та Чугуєві.

В ході позачергової сесії Харківської обласної ради 4 березня було ухвалене рішення про виділення з обласного бюджету коштів на співфінансування робіт з будівництва онкоцентру, ремонту Лозівського ПК і реконструкції Близнюківської ЦРЛ. Всього — більше 20 млн грн.

Кошти на співфінансування реконструкції очисних споруд в Малинівці виділені з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища (понад 5 млн грн).

Відповідні зміни внесені до обласного бюджету.

Співфінансування будівництва фізкультурно-оздоровчих комплексів в Люботині та Чугуєві проходитиме з місцевих бюджетів.

Як повідомляв Харків Times, на позачерговій сесії 4 березня облрада вирішила 29 постраждалим під час пожежі в будинку для літніх людей «Золотий час» виділити матеріальну допомогу з обласного бюджету.