Борець з Харкова виграв міжнародний турнір

Чемпіон Європи з греко-римської боротьби 23-річний харків’янин Семен Новіков завоював золоту медаль на XXIV Київському міжнародному турнірі з боротьби.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Федерації греко-римської боротьби України.

У боротьбі греко-римським стилем у ваговій категорії до 87кг харків’янин на шляху до «золота» достроково переміг суперника з Грузії, потім – двох борців з Болгарії. У фіналі Семен Новіков з рахунком 5: 0 обіграв чемпіона світу грузина Лашу Гобадзе, і став чемпіоном Київського міжнародного турніру.

В цілому українські борці спільними зусиллями представників греко-римського і вільного стилів завоювали на цьому турнірі п’ять золотих, вісім срібних і 11 бронзових медалей.

Як повідомляв Харків Times, харків’янин Семен Новіков став кращим спортсменом України 2020 року