Харківські боксери завоювали п’ять нагород на чемпіонаті України

Харківські спортсмени привезли п’ять медалей з чемпіонату України з боксу серед чоловіків і жінок до 22 років, який пройшов в Чернівцях.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі обладміністрації.

Чемпіоном України у ваговій категорії до 75 кг став харківський боксер Богдан Толмачов. На шляху до золотої медалі він впевнено переміг чотирьох суперників, одного з них — достроково, а інших, в тому числі в фіналі, Івана Папакіна з Київської області, — з рахунком 5:0.

Бронзові медалі чемпіонату завоювали: Данило Катехін (вагова категорія до 52 кг), Роман Васютін (вагова категорія до 81 кг), Родіон Морозов (вагова категорія до 91 кг), Олена Іванісова (вагова категорія до 48 кг).

За результатами національної першості буде сформовано склад збірної України, яка представлятиме нашу країну на чемпіонаті Європи, запланованому на кінець травня цього року в Італії.

Як повідомляв Харків Times, харківський спортсмен Матвій Ражби став переможцем міжнародного турніру з боксу «Адріатична перлина».